Szőnyi István (1894-1960): Holdvilágnál. Rézkarc, papír, jelzett, 19×2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/329/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szonyi-Istvan-1894-1960-Holdvilagnal-Rezkarc-papir-jelzett-19C39723-5-cm~II1835756
1835756
10267
329
14000
Beschreibung: Szőnyi István (1894-1960): Holdvilágnál. Rézkarc, papír, jelzett, 19×23,5 cm
: vörös_iván