Czene jelzéssel: Akt a sziklán. Olaj, vászon, javított, keretben, 50×4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/329/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Czene-jelzessel-Akt-a-sziklan-Olaj-vaszon-javitott-keretben-50C39740-cm~II1819743
1819743
10039
329
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Czene jelzéssel: Akt a sziklán. Olaj, vászon, javított, keretben, 50×40 cm
: vörös_iván