Waterman töltőtoll. Jelzett, hegye kicsit kopott. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/329/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/Waterman-toltotoll-Jelzett-hegye-kicsit-kopott~II1836965
1836965
11461
329
Flea Market
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Waterman töltőtoll. Jelzett, hegye kicsit kopott.
: vörös_iván