2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
1929 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XLVI. évf. Bp.,1929, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 263 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, kissé sérült gerinccel.