Antik

Zahl der Lose: 17

Ezüst nyelű cipőkanál és cipőfűző, 2 db, h: 16 és 18,5 cm
11074.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Japán pudrié, pudertartó, többszínű, hibátlan zománc berakással. Jelzett. / Japanese pudrie with enamel ilnay 8x5 cm
11075.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Áttört fém szelence, gazdagon díszített.8x6,5 cm
11076.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége A Magyar Társadalom Legjobbjainak kitüntetésével, alján 1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte, fedelének belső oldalán az írónő T. C. monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g
11077.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
Kínai pecsétnyomó, mázas porcelán. Virágdísszel. / Chinese seal maker. Porcelain 5 cm
11078.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 3x3 cm
11079.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kínai pecsétnyomó, Festett, mázas porcelán / Chinese glazed porcelain seal maker 12 cm
11080.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1910 Acier ezüstözött alpakka íróasztali készlet eredeti dobozában, szép állapotban. Dobozon kis feliratozott plakett. Emlékül a Barcsay utcai főgymnázium 1909/10 évbeli VIII. b osztályától
11081.

1910 Acier ezüstözött alpakka íróasztali készlet eredeti dobozában, szép állapotban. Dobozon kis feliratozott plakett. "Emlékül a Barcsay utcai főgymnázium 1909/10 évbeli VIII. b osztályától "

Rufpreis:
6 000 HUF
XIX. sz. eleje, Régi vadászkés díszes bronz markolatgombbal és kereszttel / Vintage hunter knife 28 cm
11082.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Régi automobil. Nagyméretű, faragott, pácolt fa jármű / Large carved automobile figure 37x13 cm
11083.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
5 db bronz kínai pecsétnyomó, Fő kutyák, teknős, / Chinese seal makers bronze turtle, Pho dogs, cca 3x2,5 cm
11084.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Nyulat ábrázoló faragott kő kínai pecsétnyomó / Chinese seal maker 12 cm
11085.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF