15228.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
Selva Raja Yesudian: Mi a jóga? Fordította: vitéz Neszthyné Haich Erzsébet. Bp., 1943, Széchényi Irodalmi és Művészeti Rt., (Nagyvárad, Betnár Béla "Grafika"-ny.) Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.