15279.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
1951-1952 Magyar Sakkélet I. évf. 2. ,9.-10.,12. számok, és II. évf. 2.,4-8. számok, összesen 10 szám egybekötve, kopottas félvászon-kötésben. Berend György jogásznak szóló ajándékozással Petőfi S. E. Igazságügyi Sportkörétől, a sportkori elnök aláírásával, dátumozva.