15886.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Magyar és francia zsebszótár tekintettel a két nyelv szólásaira. Szerk.: Ujváry Béla. II. Magyar-francia rész. Bp., é.n., Athenaeum. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.