15878.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Garamszegi (Lubrich) Ágost: Neveléstudomány. IV. kötet: Különös tanítástan. Bp.,1878, "Hunyadi Mátyás" Intézet-ny., 500 p. Harmadik kiadás. Korabeli aranyozott gerincű álbordás félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.