15112.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban.