15094.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Hajdúszoboszló monográfiája. Szerk.: Dankó Imre. Hajdúszoboszló, 1975, Hajdúszoboszló Város Tanácsa , 1975, 847 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó két lap kissé foltos.