15003.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Dr. Schermann Szilárd: Kassa és a Kassai hegyek kalauza. Bp., 1944, Magyarországi Kárpát Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas állapotban.