15873.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Klinikai zsebkönyv 1926 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926,"Petőfi". Kiadói aranyozott nylon-kötés, kissé kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó előzéklapon bejegyzésekkel.