Marx: A háborúról és a hadseregről. Vál. és szerk.: Dr. Kocsis Bernát. Bp.,1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült műanyag védőborítóval, de egyébként jó állapotban.