Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, If... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/328/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1500019/Sziraky-Judit-A-csillagvadasz-Fazekas-Lajos-rajzaival-Bp-1955-Ifjusagi-Konyvkiado-KiadC3~II1815377
1815377
16115
328
Books: Tales
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
: pintér_henrietta
Katalognummer: