1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Az 1893-dik évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel, magyarázatokkal. Bp., 1893, Lampel. Aranyozott egészvászon kötésben. Foltos borító.