15751.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.