15569.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Genthon István: A régi magyar festőművészet. Vác,1932, Pestvidéki Nyomda, 127+5 p.+48 t. (kétoldalas),102 képpel. Aranyozott kiadói bibliofil félpergamen-kötésben, a borítón kis folt, kis kopás, de ettől eltekintve jó állapotban.