18526.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, a borító és a gerinc kopott, foltos.