18533.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
Szász Károly kisebb műfordításai I-III. kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, Scheibe Ármin bécsi könyvkötő munkája, aranyozott lapélekkel, megviselt állapotban, kopott, foltos, javított borítóval és kötéssel.