Katona József: Bánk Bán. Dráma öt szakaszban. Magyar Remekírók. Gyémánt-kiadás VII. Bp., 1892. Franklin. Nyolcadik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.