18570.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, egy kijáró egészoldalas illusztrációival, egyébként jó állapotban.