18693.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Gárdonyi Géza: Falusi verebek. Köznapi történet három felvonásban. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés,Wolfner-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.