3 félbőr Jókai: Jókai Mór: És mégis mozog a föld I.; Költemények I., A kis királyok II. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Budapest, 1896, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Kissé kopott