Hevesy Iván: Fényképezés a Balatonon. HAFA Könyvtár 45-48. sz. Bp., Ha... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/328/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~1000027/Hevesy-Ivan-Fenykepezes-a-Balatonon-HAFA-Konyvtar-45-48-sz-Bp-Hatschek-es-Farkas-KiadC3~II1828618
1828618
12365
328
Ships Balaton
Beschreibung: Hevesy Iván: Fényképezés a Balatonon. HAFA Könyvtár 45-48. sz. Bp., Hatschek és Farkas. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
: ekb