11135. 328. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán tétel, részben matricásak, jelzettek, kopásokkal: tányér, d: 24,5 cm, 2 db hamutartó, d: 15 cm, kiöntő, m: 10,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván