12502. 328. Gelaufene Fernauktion Landkarten
5 000 HUF
0 HUF
R. Tramplers: Mittelschul-atlas. Wien, 1900, K.K. Hof und Staatsdruckerei, 2 p.+54 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró térképpel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor