Dániel Viktor (1926- ):Ex libirs Dr Virág Zoltán. Rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/328/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~1000002/Daniel-Viktor-1926-Ex-libirs-Dr-Virag-Zoltan-Rezkarc-papir-jelzett-9C3976-5-cm~II1720868
1720868
10507
328
100
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Dániel Viktor (1926- ):Ex libirs Dr Virág Zoltán. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6,5 cm
: ekb