1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyuk 1914-1915 / Patrona Hungarie" patr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Numismatik/Militaria~2000016/1915-Hazank-remenye-Nagyasszonyuk-1914-1915-Patrona-Hungarie-patriota-medal-lancon-medal~II1823828
1823828
31217
327
Military
Numismatik
Beschreibung: 1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyuk 1914-1915 / Patrona Hungarie" patrióta medál láncon, medál fémjel nélkül, lánc jelzett Ag (7,80g/0.925) T:2
: adamek_réka