15913.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Ferenczi Sándor: Lélekelemzés. Értekezések a pszichoanalízis köréből. [Sigmund ] Freud egyetemi tanár előszavával. Bp.,1910, Dick Manó, 93 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel. Hübsch Alréd névbélyegzőjével, és ex libris-szével, az ex libris-en Dávid csillaggal.