15191.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval.