Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2500001/Orban-Balazs-Szekelyfold-leirasa-Reprint-kiadas-ket-kotetben-Bp-1982-Helikon-Kiado~II1821039
1821039
15011
327
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban, kísérő tanulmány nélkül.
: tánczos_gábor