15074.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.