Schmidt Sándor: A drágakövek I. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettud... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~2500009/Schmidt-Sandor-A-dragakovek-I-kotet-Bp-1890-Kir-M-Termeszettudomanyi-Tarsulat-Kiado~II1808931
1808931
15879
327
3200
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Schmidt Sándor: A drágakövek I. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, belül jó állapotban.
: vörös_iván