Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.