6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Huber Alfonz: Ausztria története I-III. kötet. Átdolgozta Baróti Lajos. Átnézte Pauler Gyula. Bp., 1899, MTA, (Hornyánszky-ny.), VI+2+528+VI+575+VI+529 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.