15711.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót