15709.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1934-1935, Szerzői kiadás,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 1200+XL+1087+XIV p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet foltos.