Zsolnay Pompadour mintás ovális tál készlet (7 db), jelzett, kopott, 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~1500008/Zsolnay-Pompadour-mintas-ovalis-tal-keszlet-7-db-jelzett-kopott-24C39717-cm-6C397-37C39726-cm~II1823143
1823143
11133
327
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Zsolnay Pompadour mintás ovális tál készlet (7 db), jelzett, kopott, 24×17 cm (6×), 37×26 cm
: tánczos_gábor