11162. 327. Gelaufene Fernauktion Porzellan
800 HUF
0 HUF
Hollóházi bonbonier és kis doboz, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 11,5×8 cm ill. 8×4,5×3,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván