11915.
327. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1920-1940 Kézzel írt süteményes füzetke, az egyik lap sérült, hiányos, kopott borítóval, 14 sztl. lev.