Jelzés nélkül: Lovak. Tűzzománc, réz lemez, keretben, sérült, 13×19 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1500002/Jelzes-nelkul-Lovak-Tuzzomanc-rez-lemez-keretben-serult-13C39719-cm~II1824921
1824921
10338
327
900
Beschreibung: Jelzés nélkül: Lovak. Tűzzománc, réz lemez, keretben, sérült, 13×19 cm
: tánczos_gábor