Hincz Gyula (1904-1986): Nap és víz. Rézkarc, papír, jelzett, számozot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1500002/Hincz-Gyula-1904-1986-Nap-es-viz-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-58100-25C39723-cm~II1819991
1819991
10095
327
9500
Beschreibung: Hincz Gyula (1904-1986): Nap és víz. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (58/100), 25×23 cm
: vörös_iván