11322. 327. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 600 HUF
0 HUF
Régi fém színházi távcső, kissé kopottas bőr borítással, kis hiánnyal, kopott bőr szíjjal, vászon tokban,6,5x8,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván