1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Dr. Illyés Sándor László, Erzsók Asszony születésnapjára. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×7 cm