Cseh Gusztáv (1934-1985) Ex libris Molnár János. Rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~1500003/Cseh-Gusztav-1934-1985-Ex-libris-Molnar-Janos-Rezkarc-papir-jelzett-9x6-cm~II1434561
1434561
10524
327
Ex libris - small-graphics
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Cseh Gusztáv (1934-1985) Ex libris Molnár János. Rézkarc, papír, jelzett, 9x6 cm
: moldován_péter