Baranyai Ferenc (1945-): Ex Libris Palásthy Lajos, Tiszatáj vadlúdakka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~1500003/Baranyai-Ferenc-1945-Ex-Libris-Palasthy-Lajos-Tiszataj-vadludakkal-Rezkarc-hidegtu-papi~II1419442
1419442
10504
327
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Baranyai Ferenc (1945-): Ex Libris Palásthy Lajos, Tiszatáj vadlúdakkal. Rézkarc-hidegtű, papír, jelzett, 7.5x9 cm.
: ekb
Katalognummer: