Antonin Homolka (1909-1964): Újévi ex libris, PF 1961 Dr. V. Bosák. Pr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~1500003/Antonin-Homolka-1909-1964-Ujevi-ex-libris-PF-1961-Dr-V-Bosak-Praha-Valdstejnska-zahrada~II1434265
1434265
10563
327
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Antonin Homolka (1909-1964): Újévi ex libris, PF 1961 Dr. V. Bosák. Praha, Valdstejnská zahrada. Rézkarc, papír, jelzett, 8.5×13.5 cm
: moldován_péter