1939 Komárom Vármegye Hivatalos Lapja. Szerk.: Dr. Boncz Nándor. XXXVI... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/327/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1500031/1939-Komarom-Varmegye-Hivatalos-Lapja-Szerk-Dr-Boncz-Nandor-XXXVII-evf-1-51-szam-Korab~II1620671
1620671
12603
327
Printed Materials
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: 1939 Komárom Vármegye Hivatalos Lapja. Szerk.: Dr. Boncz Nándor. XXXVII. évf. 1-51. szám. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötés, 4 oldal kijár.
: tánczos_gábor