30426.
326. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Tóth Sándor (1933-) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag emlékérem, II. fokozat, peremén gravírozva (43,38g/42,5mm) T:1- patina Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag piefort commemorative award medallion, 2nd grade, with edge engraved. Sign.: Sándor Tóth (43,38g/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2